Hlavní stránka
Agropoli
Castellabate
Marina di Ascea
Marina di Camerota
Paestum
Palinuro
Exkurze
O nás
kontakt

 

 

 

Exkurze v Kampanii      

Prohlídka archeologické zony (nejstarší archeologické naleziště na italské pevnině, kde jsou chrámy z 5.a 6. století před Kristem) a muzea. Jeden z nejkrásnějších ostrovů na Tyrhénském pobřeží, navštěvován umělci a VIP osobnostmi z celého světa. Odkryté starořímské město zničené výbuchem Vesuvu v roce 79.
Paestum Capri Pompeje
Jedinečná příležitost, jak  strávit mimořádně zábavný den, plný muziky, skluzavek, tobogánů s možností občerstvení v místní restauraci a baru. Jedno z největších měst v oblasti Čilento, s moderním centrem plným obchodů, barů, pizzerií a historickým centrem s lodním přístavem. Výstup až k vrcholu nejznámějšího vulkánu Evropy, odkud můžete pozorovat Neapol, Capri, Ischii. Možnost znovuprobuzení láká každoročně tisíce turistů k jeho návštěvě.
Aquapark Agropoli Vesuv
Královský palác se zahradami, které jsou napodobeninou krásných a impozantních dvorů ve Versailles a Postupimi. Nezapomenutelný zážitek čeká na každého při návštěvě buvolí farmy, tak stejně je nezapomunutelná chuť pravé mozzarrely, která se při prohlídce ochutnává. Každý týden můžete navštívit turisty tolik vyhledávaný italský trh.
Caserta Buvolí farma Trh Battipaglia
Amalfi pitoreskní městečko ležící na skalnatých úbočí  a které dalo název celému božskému pobřeží. Oblast, kde se pěstují nejkvalitnější citróny v Itálii, znichž se vyrábí oblíbený likér Limoncello, který v Amalfi můžete ochutnat. Čilentská kuchyně je jednou z nejtypičtějších a nejoblíbenějších kuchyní jižní Itálie. Překrásná barva moře s podmanivým podmořským životem v oblasti Palinuro a Marina di Camerota láká každoročně zájemce o potápění. K dispozici jsou potápěčské základny.
Amalfi Typická kuchyně Potápění
Ravello Positano Neapol

 

 

Sledujte nás

na Facebooku!

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 3283419904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565