Hlavní stránka
Residence La Darsena
Residence Le Terrazze
Hotel La Darsena

 

 

 

Agropoli  

 

Předhoří které v 6. století za vlády Byzantinců bylo pojmenováno Akropolis, což v překladu označuje město postavené na vrcholku (vysoko). Ještě dnes v historickém centru najdeme stopy po mnoha národech, keré se zde za staletí vystřídali a zanechali svědectví své doby na spoustě historických památek.
Dnes je Agropoli městem s moderní výstavbou a turistickými středisky. To vše obklopené spoustou italských kaváren, barů, pizzerií a zábavných podniků, které lemují pěší promenádu v centru města.
Moderní centrum skloubené se starými úzkými uličkami, které nás dovedou do historického centra, odkud je překrásný výhled na turistický přístav. Na vršku města zůstal Aragonský hrad z 5. st ve kterém se v letních měsících odehrávají hudební a divadelní představení a mladými tolik vyhledávané discotéky

PŘÍJEZD AUTEM:

Z hraničního přechodu Villach/ Tarvisio po dálnici A23 směrem na UDINE, dále po dálnici A4 směr PADOVA, dále po dálnici A13 směr BOLOGNA, dále po dálnici A1 FLORENCIE, ROMA (ŘÍM), NAPOLI (NEAPOL).  Před Neapoli sjet na dálnici A30 směr SALERNO. Je nutné sledovat směr REGGIO CALABRIA nebo SALERNO. Tímto se dostanete na dálnici A3 SALERNO- REGGIO CALABRIA. Zhruba po 20 km musíte sjet na sjezdu v BATTIPAGLIA nebo při větším provozu doporučujeme sjet na sjezdu v EBOLI (30 km od Salerna). Od sjezdu se musíte držet označení AGROPOLI.

LETECKY:

Přílet na letiště Capodichino v Neapoli.

VZDÁLENOSTI:

Agropoli-Salerno 38 km

Agropoli-Neapol 95 km

Agropoli-Paestum 15 km

Agropoli-Palinuro 65 km

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 328 3419 904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565