Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

 

Agropoli Cilento      

 

Residence Le Terrazze

 

Pláž – 1,5/2,5km, písek místy s oblázky, pozvolný vstup do moře

Centrum – 3 km, palmová promenáda 2 km

Železniční stanice - 3 km Agropoli

Zábava -discotéka Carrubo Agropoli, Aquapark (8 km, Battipaglia), Pompeje, Vesuv, Capri, Amalfi, Paestum

Rezidence dominuje městu Agropoli na kouzelném pahorku nad mořem. Z terásky apartmánů, je nádherný panoramatický výhled na moře a turistické městečko. Areál je zasazen do zeleně středomořské vegetace, která dodává tomuto oblíbenému místu, svůj typický středomořský ráz. Komplex je vhodný pro klienty vyhledávající odpočinek a zároveň možnost se večer projít centrem malebného městečka, prohlídnout si lodní přístav a zastavit se v typických italských restauracích.

UBYTOVÁNÍ: Komplex je složen z 54 apartmánů typu mono a bilokály. Apartmány jsou moderně a prakticky zařízeny. Každý apartmán má kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, sprchu se závěsem, v patře balkon a v přízemí terásku, TV, telefon.

Apartmán 2-3 osoby mono: obývací pokoj s kuch. koutem, manželské lůžko, lůžko pro 1 osobu.

Apartmán 4 osoby bilo: obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Ložnice s manželským lůžkem a možností přistýlky, v pokoji je malé okno.

STRAVOVÁNÍ: Vlastní s využitím kuch. koutu nebo v místní restauraci.

SLUŽBY A ZÁBAVA: recepce, jídelní sál s panoramatickým výhledem, konferenční sál, bar, pizzerie.  Klubová karta (zdarma) od 02/06 – 08/09 využití prostorného bazénu s lehátky a slunečníky (do vyčerpání), nedaleké tenisové kurty, minifotbalové a volejbalové hřiště. Od 23/06 – 08/09 odvoz na veřejnou pláž minibusem V červenci a srpnu možnost využití za příplatek soukromé pláže s plážovým servisem. Parkoviště v areálu, nehlídané.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 3283419904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565