Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

Agropoli       

 

Hotel La Darsena   

 

Moře přímý vstup

Pláž písek, oblázky –pozvolný vstup

Centrum 1km podél palmové promenády

Železniční stanice Agropoli 1,5 km

Letiště: Neapol (možný transfer za poplatek)

Moderně a příjemně působící rezidence umístěná na krásném panoramatickém místě v zátoce města Agropoli, s vlastním přímým vstupem na pláž. V těsné blízkosti začíná palmová promenáda podél moře, která vede k centru města a láká k denním i večerním procházkám. Aropoli je město s nádherným moderním centrem i historickým centrem plným úzkých uliček, ze kterých se ještě nevytratil duch minulosti. Kouzelný pohled je na lodní přístav, který je přes letní sezónu neustále zaplněn turisty ze všech koutů světa.

UBYTOVÁNÍ: Prázdninový komplex je složen z hlavní centrální budovy, kde jsou situovány hotelové pokoje, recepce, restaurace s jídelním sálem, snack-bar, piano-bar s posezením na venkovní terase a výhledem na moře.

HOTELOVÉ POKOJE: pokoj s manželskou postelí, vlastní sociální zařízení, přímý telefon, TV-satelit, klimatizace. Hotelové pokoje jsou v patře i přízemní. Pokoje jsou s balkonem, terasou (za příplatek na vyžádání) nebo s oknem.

STRAVOVÁNÍ: V apartmánech vlastní z vlastních zdrojů nebo s možností stravování v místní restauraci. Klienti hotelu La Darsena, využívají restaurace a jídelního sálu v komplexu. Snídaně- jednoduchá na sladko (opakující se), oběd a večeře jsou servírované, výběr ze dvou menu (II. chody, příloha, ovoce), pití není v ceně.

SLUŽBY A ZÁBAVA: Recepce, restaurace s jídelním sálem, snack-bar, piano-bar, venkovní posezení na terase s výhledem na moře, soukromá pláž s plážovým servisem (v červenci a srpnu za poplatek na místě), parkoviště před hotelem, nehlídané.

 

Residence La Darsena  

 

Moře  přímý vstup

Pláž  písek, místy oblázky – pozvolný vstup do moře

Centrum 1 km podél palmové promenády

Železniční stanice Agropoli 1,5 km

Letiště: Neapol (možný transfer za poplatek)

Moderně a příjemně působící rezidence umístěná na krásném panoramatickém místě v zátoce města Agropoli, s vlastním přímým vstupem na pláž. V těsné blízkosti začíná palmová promenáda podél moře, která vede k centru města a láká k denním i večerním procházkám.  Agropoli je město s nádherným moderním centrem i historickým centrem plným úzkých uliček, ze kterých se ještě nevytratil duch minulosti. Kouzelný pohled je na lodní přístav, který je přes letní sezónu neustále zaplněn turisty ze všech koutů světa.

UBYTOVÁNÍ: Prázdninový komplex je složen z hlavní centrální budovy, kde jsou situovány hotelové pokoje, recepce, restaurace s jídelním sálem, snack-bar, piano-bar s posezením na venkovní terase a výhledem na moře. Apartmány jsou umístěny ve dvoupodlažní budově nebo jako depandance  obklopeny subtropickou vegetací.

Apartmány jsou typu mono nebo bilokály. V každém apartmánu je malý vybavený kuch.kout, WC se sprchou (závěs nebo box), přímý telefon. Některé apartmány jsou vybaveny klimatizací. Apartmány v patře mají balkon a přízemní apartmány mají zahrádku.

Apartmán mono pro 2 os. R2: Obývací pokoj se dvěma lůžky, kuchyňský kout, sociální zařízení se sprchou.

Apartmán bilo pro 4 os. R4: Obývací pokoj se dvěma lůžky, kuchyňský kout, pokoj s manželským lůžkem, sociální zařízení se sprchou.

STRAVOVÁNÍ : V apartmánech vlastní z vlastních zdrojů nebo s možností stravování v místní restauraci. Klienti hotelu La Darsena, využívají restaurace a jídelního sálu v komplexu. Snídaně- jednoduchá na sladko (opakující se), oběd a večeře jsou servírované, výběr ze dvou menu (II. chody, příloha, ovoce), pití není v ceně.

SLUŽBY A ZÁBAVA: Recepce, restaurace s jídelním sálem, snack-bar, piano-bar, venkovní posezení na terase s výhledem na moře, soukromá pláž s plážovým servisem (v červenci a srpnu za poplatek na místě), parkoviště před hotelem, nehlídané.

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 328 3419 904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565