Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

Palinuro Cilento   

 

  Villaggio Vigna del Mare

 

Pláž 200m, písek, místy oblázky, pozvolný vstup do moře

Centrum 400m

Železniční stanice Pisciotta 7 km

Letiště Neapol 180 km (autobusová linka z leťiště 15€/osoba)

Zábava disco bar v centru, Aquapark (Praia a Mare), lodní výlet do jeskyní, Pompeje, Vesuv, Capri, Paestum, Amalfi.

Turistické středisko umístěné kousek od centra oblíbeného a turisty vyhledávaného městečka Palinuro. Promenáda v centru láká k možným procházkám, tak jako kouzelné uličky plné obchůdků, cukráren a restaurací, lákající svou lahodnou vůní Čilentské kuchyně. Rozmanité pobřeží se spoustou přírodních jeskyní a bohatý podmořský život, dělají z této oblasti ráj pro potápěče.

UBYTOVÁNÍ: komplex je složený ze standardně vybavených bungalovů a z nově postavených zděných domečků, rozmístěných na terasovitém terénu a obestřených středomořskou vegetací. Z větší části bungalovů i zděných domků, je krásný výhled na moře. 

Dřevěné bungalovy mono pro 2/3/4 osoby - teráska s plně vybaveným, uzavřeným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a pevným lůžkem nebo palandou, koupelna se sprchovým boxem, WC, TV, zahradní nábytek na terásce, ventilátor. 

Zděné domky mono pro 2/3 osoby - teráska s uzavřeným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a pevným lůžkem pro 3 osobu, koupelna se sprchovým boxem, WC, TV, klimatizace, zahradní nábytek na terásce. 

Zděné domky bilo pro 4/5 osob - teráska s uzavřeným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a pevným lůžkem pro 3 osobu, samostatný pokoj se dvěma lůžky. Koupelna se sprchovým boxem, WC, TV, klimatizace, zahradní nábytek na terásce.

STRAVOVÁNÍ: v bungalovech a domcích z vlastních zdrojů

SLUŽBY, ZÁBAVA: recepce, bar, zóna WiFi, bazén s hydromasáží, lehátka u bazénu, dětský kout, bezplatná půjčovna kol, stolní tenis, hrací automaty, prádelna, uzavřené parkoviště, veřejná pláž, za poplatek možnost soukromé pláže.

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 3283419904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565