Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

Palinuro   

 

  Hotel Il Gabbiano

 

Moře  hotel na pláži

Pláž soukromá, část písčitá a část kamenitá

Centrum v centru Palinura

Železniční stanice Pisciotta (12 km autobus z nádraží 2,00€)

Letiště  Neapol 180 km (možnost autobusové linky z letiště za cenu 15€/osoba)

Hotel je vyhledáván pro svou ideální polohu se svým přímým vstupem na pláž a zároveň je  umístěn v centru městečka Palinura. Hotel je obklopen řadou typických italských obchůdků, kaváren a cukráren.  Tato oblast je známá nádhernou barvou moře, členitým pobřežím, přírodními jeskyně a místy vhodnými k potápění. Malý lodní přístav  a pěší promenáda v centru městečka, společně lákají  k večerním procházkám.

UBYTOVÁNÍ: hotel je vystavěn terasovitě  na svahu nad mořem hned u pláže.  Díky své poloze nabízí nádherný výhled na moře a celý záliv. Hotelové pokoje jsou standardně vybaveny,  jsou dvoulůžkové  s možností  3 a 4 lůžka a mají k dispozici: TV, klimatizaci,  malou lednici, vlastní sociální zařízení, fén, balkon nebo okno.

STRAVOVÁNÍ: polopenze nebo plná penze. Snídaně kontinentální, formou bufetu. Oběd a večeře servírované složené ze dvou chodů, příloh a ovoce. Pití není zahrnuto v ceně.

SLUŽBY A ZÁBAVA: recepce, výtah (z poschodí až na pláž), restaurace, dva jídelní sály, bar, bazén, pláž s plážovým servisem (slunečník+1lehátko+1rozkládací křeslo na pokoj),  nehlídané parkoviště,  WiFi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 3283419904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565