Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

Marina di Ascea  Cilento

 

Villaggio Le Palme

Pláž přímý vstup na pláž, písek místy s oblázky

Centrum Asea Marina cca. 1 km

Železniční stanice 1km Ascea

Letiště Neapol (možnost transferu za poplatek)

Zábava archeologická zona Velia, Kartousa San. Lorenzo, Kartousa di Padula, arch. Zona Paestum, Pompeje, Vesuv, Capri,

Villaggio Le Palme: na velkém prostranství 100 000 mq se rozprostírá krásné, moderní prázdninové středisko, které má svůj přímý vstup na soukromou pláž. Pláž je omývaná Tyrhénským mořem, které dostalo v roce 2002 ocenění “ Bandiera blu” za svou čistotu. Villaggio je ponořeno do bujné středomořské vegetace a je vhodné  pro náročnější klientelu.

UBYTOVÁNÍ:

Bungalowy monolokály s polopenzí (30mq) 2/4 osoby. Všechny mají pokoj s manželským lůžkem a poschoďovou postelí, klimatizaci, Tv, malou ledničku, vlastní soc. zařízení, malá venkovní teráska. K dispozici ložní prádlo, ručníky.

 Bungalow typu mono (36 mq): pro 2/4 osoby je složen z  místnosti s maželským lůžkem a poschoďovou postelí, kuchyňským koutem, Tv, klimtizace, venkovní teráska, vlastní sociální zařízení.

Bungalow typu bilo (48 mq): pro 4 osoby je složen z  místnosti s maželským lůžkem a druhou  místností s poschoďovou postelí, kuchyňským koutem, Tv, klimtizace, venkovní teráska, vlastní sociální zařízení.

Mobil home typu bilo s teráskou: pro 4/6 osob je složen z obývací místnosti s kuchyňským koutem a pohovkou, ložnicí s manželským lůžkem, samostatným pokojem s pevným lůžkem a poschoďovou postelí, vlastní sociální zařízení,  Tv, klimatizace.

STRAVOVÁNÍ: v restauraci villaggia. Snídaně, obědy a večeře jsou servírované. Večeře a obědy se skládají z  prvního a druhého chodu, přílohy, ovoce a sladkého. Pití není zahrnuto v ceně.

SLUŽBY A ZÁBAVA: komplex disponuje vlastní pláží s plážovým servisem (na bgw 1 slunečník 1 rozkládací křeslo a lehátko), hřiště na minifotbal, ping pong, beach volley, možnost využití kanoe, lukotřelba, tenisové kurty. Pizzerria, restaurace, bar, prodej novin a tabáku, anfiteáter na letní představení, animační program  pro děti a pro dospělé (červen – do  poloviny září), dětský koutek, parkoviště v areálu.

 

  

 

 

 

 

 

Sledujte nás na Facebooku! 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 328 3419 904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565