Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sledujte nás na Facebooku!

Čekají tě fantastické slevy

 

 

 

      Marina di Camerota   

 

 Villaggio La Fenosa

 

Pláž: 300m po cestě + schody k pláži,  jedna z nejatraktivnějších na pobřeží, charakteristická několika zátokami a jeskyněmi, pozvolný vstup do moře.

Centrum: cca. 2 km

Železniční stanice: Pisciotta 12 km (možnost transferu do Cameroty)

Letiště: Neapol 180 km (možnost transferu)

Zábava: lodní výlety do jeskyní po pobřeži Marina di Camerota a Palinuro, Pompeje, Vesuv, Capri, Paestum, Amalfi.

Villaggio rezidence La Fenosa  se nachází na vyvýšeném pahorku v klidném prostředí obklopené středomořskou vegetací. Z villaggia je nádherný výhled na moře a celé rozmanité pobřeží. Je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit komfortní a příjemnou dovolenou v duchu prosté pohostinnosti. Marina di Camerota má své kouzelné centrum, tak typické pro jižní Itálii, které láká turisty svými úzkými uličkami plnými obchůdků, cukráren, pizzerií. Oblast je vhodná k potápění.

Ubytování: villaggio rezidence Fenosa je samostatný uzavřený komplex s několika zděnými přízemními vilkami.

Vilky typu  mono pro 4 osoby (40 mq): prostorná místnost s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, nebo poschoďovou postelí, sociální zařízení, kuchyňský kout je na zastřešené venkovní terase.

Vilky typu bilo pro 5 osob (45 mq):  ložnice s manželským lůžkem, druhý pokoj s poschoďovou postelí nebo se  dvěma samostatnými lůžky, 5 lůžko je v jednom z pokojů, sociální zařízení, kuchyňský kout je na zastřešené venkovní terase.

Stravování: vlastní v apartmánu z vlastních zdrojů

Služby a zábava: recepce, bazén, restaurace, amarican bar, dětský kout, ping-pong, WiFi za poplatek, animační program – mini club (klubová karta od 30/6 – 1/9), soukromá pláž s plážovým servisem, parkoviště v areálu uzavřené,nehlídané.  Český delegát v místě s nabídkou fakultativních výletů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 3283419904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565