Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

      Marina di Camerota   

 

 Villaggio Isola

 

Pláž: přímý vstup na písčitou pláž, jednu z nejhezčích na pobřeží, pozvolný vstup do moře

Centrum: cca. 1,5 km

Železniční stanice: Pisciotta 12 km (možnost transferu do Cameroty)

Letiště: Neapol 180 km (možnost transferu)

Zábava: lodní výlety do jeskyní po pobřeži Marina di Camerota a Palinuro, Pompeje, Vesuv, Capri, Paestum, Amalfi.

Villaggio camping Isola se nachází v klidném prostředí, obklopené pestrou středomořskou vegetací. Krásné romantické výhledy na moře v pozadí s malým ostrůvkem (Isola), od něhož je pojmenováno villaggio. Je ideálním místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny sportovně založené. Marina di Camerota má své kouzelné centrum, tak typické pro jižní Itálii, které láká turisty svými úzkými uličkami plnými obchůdků, cukráren, pizzerií. Oblast je vhodná k potápění.

Ubytování: villaggio camping Isola je uzavřený komplex rozdělen na několik částí. Ubytování je v samostatných  nebo řadových domcích.

Domek typu  bilo pro 4 osoby: ložnice s manželským lůžkem, samostatný pokoj s poschoďovou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, venkovní teráska s kuchyňským koutem, Tv.

Stravování: vlastní v apartmánu z vlastních zdrojů, nebo v místní restauraci využití polopenze nebo plné penze.

Polopenze: villaggio Isola je vyhlášené svou skvělou a vysoce kvalitní kuchyní. Možnosti dětského menu a také kuchyní pro ty, kdo mají bezlepkovou dietu. Snídaně je kontinentální, oběd nebo večeře servírované a výběr ze 2 prvních a 2 druhých chodů, přílohy formou bufetu, pití není zahrnuto v ceně.

Služby a zábava: recepce, bazén, mini kopaná, tenis, restaurace, bar, WiFi za poplatek, mini market, soukromá pláž s plážovým servisem, animační program (24. 6 – 1.9), klimatizace na vyžádání za poplatek, parkoviště v areálu uzavřené nehlídané. Český delegát v místě  s nabídkou fakultativních výletů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 3283419904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565