Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

Marina di Camerota Cilento  

 

 

 Villaggio Esca 

 

Pláž 100m, písek, místy oblázky, pozvolný vstup do moře

Centrum v centru

Železniční stanice Pisciotta 12 km

Letiště Neapol 180 km (možnost transferu za poplatek)

Zábava disco bar v centru, Aquapark (Praia a Mare), lodní výlet do jeskyní, Pompeje, Vesuv, Capri.

Turistické středisko umístěné v centru oblíbeného městečka Marina di Camerota. Nedaleký lodní přístav s promenádou láká k možným procházkám, tak jako kouzelné uličky plné obchůdků, cukráren a restaurací, lákající svou lahodnou vůní Čilentské kuchyně. Rozmanité pobřeží se spoustou přírodních jeskyní a bohatý podmořský život, dělají z této oblasti ráj pro potápěče.

UBYTOVÁNÍ: turistický komplex je složený z nově postavených zděných bungalovů a dřevěných domků, rozmístěných mezi olivovníky a jinou středomořskou vegetací.  V přední části villaggia je prostor pro camping. Villaggio Esca svou polohou zaručuje příjemně strávenou dovolenou pro rodiny s dětmi, kolektivy a mládež, která ocení denní i večerní život tohoto  malebného městečka.

Bungalov pro 4 osoby - teráska s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a palandou, koupelna se sprchovým boxem, WC, TV se satelitem.

Bungalov pro 6 osob - teráska s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s manželským lůžkem a palandou, koupelna se sprchovým boxem, WC, TV se satelitem.

Bungalov pro 8 osob - teráska s kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželským lůžkem a palandou, koupelna se sprchou na podlaze, WC, Tv.

Dřevěné domky typu A pro 4 osoby (polopenze) – bez kuchyňského koutu, 2 ložnice s manželským lůžkem pro 2 osoby, lednice, koupelna se sprchovým boxem, WC, teráska, Tv.

Dřevěné domky typu B pro 4 osoby (polopenze) – bez kuchyňského koutu, ložnice s manželským lůžkem a palandou, lednice, koupelna se sprchovým boxem, WC, teráska, TV se satelitem.

STRAVOVÁNÍ: v bungalovech z vlastních zdrojů, nebo s možností využití místní restaurace v areálu.  V dřevených domcích je v ceně ubytování polopenze. Snídaně italská na sladko (opakující se), večeře servírovaná složená ze 2 chodů, přílohy a ovoce, pití není zahrnuto v ceně.

SLUŽBY, ZÁBAVA: Recepce, restaurace, pizzerie, bar, vlastní pláž s plážovým servisem od 26/05-15/09 (1 slunečník+ 2 plážová křesla na bungalov/domek), animační program (červenec a srpen).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 328 3419 904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565