Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sledujte nás

na Facebooku!

 

 

 

Marina di Ascea Cilento 

 

  Residence Oliveto a Mare

 

Pláž 20m, písčitá s pozvolným vstupem do moře

Centrum 200m

Železniční stanice Agropoli

Letiště Neapol 180 km (možnost transferu)

Zábava archeol. areál v Paestu, Amalfi, Pompeje, Vesuv, ostrov Capri

Residence Oliveto a Mare: komplex domků s elegantně a rafinovaně zařízenými apartmány při pobřeží městečka M. di Ascea. Residence je obklopena středomořskou vegetací a společně se svým krásným elegantním stylem je jednou z nejhezčích rezidencí v této oblasti.

UBYTOVÁNÍ: komplex je uspořádán do tří vilkových částí s celkem 28 apartmány. Villa Mare, Villa Sole a Villa Olivo, kterou jsou odlišné barevným laděním apartmánů. Při vybavování apartmánů byl kladen důraz na detail, styl a tradici této oblasti. To vše dohromady s profesionalitou dělá z rezidence jedinečný zážitek pro hosty.

Všechny apartmány mají k dispozici: obývací místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnou troubu, vlastní sociální zařízení, fen, klimatizaci, trezor, telefon, balkon nebo zahrádku.

Apartmány mono (30 mq) pro 2-3 os: obývací pokoj s manželským lůžkem a lůžkem pro 3 osobu, plně vybavený kuchyňský kout.

Apartmán bilo (40mq) pro 4-5-6 os: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem s možností 3. a 4. lůžka

STRAVOVÁNÍ: vlastní v apartmánech nebo v blízké velice oblíbené místní restauraci

SLUŽBY, ZÁBAVA: recepce,  parkoviště, soukromá pláž s plážovým  servisem (druhá a třetí řada) od 15/6 – 15/9. V ostatních období veřejná pláž.

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 3283419904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565