Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

Marina di Camerota  

 

 

Residence Mediterraneo  

 

Pláž 100m písek, romantická, malá pláž, pozvolný vstup do moře

Centrum 400m

Železniční stanice Pisciotta 12 km

Letiště Neapol (možný transfer za poplatek)

Zábava disco bar v centru, Aquapark (Praia a Mare), lodní výlet do jeskyní, Pompeje, Vesuv, Capri.

Rezidence se nachází na předměstí  Marina di Camerota, které je jedním z nejvyhledávanějších míst v oblasti národního parku Čilento a pouhých 10km od Palinura. Marina di Camerota je místem navštěvovaným pro svou polohu u průzračného Tyrhénského moře s členitým pobřežím, romantickými plážemi, útesy a jeskyněmi. Centrum láká  k prohlídce svými úzkými uličkami plnými klasických italských obchůdků, pizzeriemi, restauracemi, bary a především pěší promenádou podél přístavu.

UBYTOVÁNÍ: Dvoupatrová moderní budova je složená ze 16-ti apartmánů typu trilokálů s přímým výhledem na moře. Všechny apartmány jsou velice vkusně a moderně vybaveny. Každý apartmán je složen z ložnice s manželským lůžkem, pokojem se dvěma samostatnými lůžky, prostornou prosklenou terasou s plně vybaveným kuchyňským koutem a přímým výhledem na moře, WC, sprcha, TV, telefon.

Apartmán pro 2-4 osoby (trilo): ložnice s manželským lůžkem, pokoj se samostatnými dvěmi lůžky, prosklená terasa s plně vybaveným kuchyňským koutem, WC se sprch. boxem, barevný televizor, telefon.

STRAVOVÁNÍ: Z vlastních zdrojů s využitím plně vybaveného kuchyňského koutu, nebo individuelně v místních restauracích.

SLUŽBY A ZÁBAVA: V areálu je parčík s dětským koutem, vyhlídková terasa s posezením, recepce, prostorné uzavřené parkoviště, možnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 3283419904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565