Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

Marina di Camerota

 

 

Villaggio Macinelle  

  

Pláž 70m, písek místy s oblázky, pozvolný vstup do moře

Centrum cca. 300 m

Železniční stanice Pisciotta 12 km

Letiště Neapol (možnost transferu za poplatek)

Zábava disco bar v centru, Aquapark (Praia a Mare), lodní výlet do jeskyní, Pompeje, Vesuv, Capri.

Villaggio Macinelle je moderní velice dobře situované prázdninové středisko. Komplex je umístěn blízko pláže a kousek od centra městečka. Svou polohou a vybavením je villaggio vhodným místem na strávení příjemné dovolené.

Marina di Camerota má své kouzelné centrum typické pro jižní Itálii, které láká turisty svými úzkými uličkami plnými obchůdků, cukráren, pizzerií a místních barů. Oblast je vhodná k potápění.

UBYTOVÁNÍ: apartmány jsou všechny moderně a nově vybaveny. Všechny mají vlastní vchod, TV, terásku nebo balkon s výhledem na moře, vlastní soc. zařízení.

Apartmán typu A bilo: pro 3/4 osoby je složen z ložnice s manželským lůžkem, z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a s plně vybaveným kuchyňským koutem, který se nachází na terase, vlastní sociální zařízení, TV.

Apartmán typu B bilo: pro 4 osoby je složen z ložnice s manželským lůžkem, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Vybavený kuchyňský kout, TV, vlastní soc. zařízení.

Apartmán typu C trilo: pro 5 osob je složen z ložnice s manželským lůžkem, pokojem s poschoďovou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou (6 osoba pouze na vyžádání). Vybavený kuchyňský kout, TV, vlastní soc. zařízení.

STRAVOVÁNÍ: vlastní v apartmánech s plně vybaveným kuchyňským koutem.

SLUŽBY A ZÁBAVA: komplex disponuje vlastním bazénem se slunečníky a lehátky, barem. V červenci a srpnu je v areálu animační program. Plážový servis na soukromé pláži (1 slunečník + 2 plážová křesla na apartmán), parkoviště uvnitř areálu, nehlídané.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 328 3419 904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565