Hlavní stránka
Zpet

 

 

Palinuro

 

Residence Eden

 

Pláž 300m písek místy s oblázky

Centrum v centru Palinura

Železniční stanice Pisciotta 7 km

Letiště Neapol 180 km (možnost transferu za příplatek)

Zábava disco bar v centru, Aquapark (Praia a Mare), lodní výlet do jeskyní, Pompeje, Vesuv, Capri.

Hotel Rezidence Eden je obklopena řadou typických italských obchůdků, pizzerií, barů, cukráren, protože se nachází v samém centru městečka Palinura. Tato oblast je známá nádhernou barvou moře, členitým pobřežím, přírodními jeskyně dosažitelnými pouze na loďkách a místa vhodná k potápění.

UBYTOVÁNÍ: Třípodlažní budova složená z 26 moderně a vkusně zařízených apartmánů a 10 pokojů hotelového typu. Apartmány jsou rozděleny na mono a bilo a všechny mají: plně vybavený kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, vlastní sociální zařízení, fén, TV se satelitem, přímý telefon, klimatizaci, balkon nebo okno.

Apartmán typu MONO pro 2 osoby - kuchyně s kuchyňským koutem a manželským lůžkem

Apartmán typu BILO pro 4/6 osob – kuchyně s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, možnost přistýlky pro 5-6 osobu.

Pokoje hotelového typu pro 2-3-4 osoby –TV širokoúhlá LCD se satelitem, klimatizaci, minibar, telefon, fén, trezor, vlastní sociální zařízení.

STRAVOVÁNÍ: vlastní v apartmánech s kuchyňským koutem. Polopenze: kontinentální snídaně, obědy nebo večeře servírované výběr ze 2 prvních a 2 druhých chodů, přílohy, ovoce, pití není zahrnuto v ceně.

SLUŽBY A ZÁBAVA: komplex disponuje recepcí, vlastním bazénem se slunečníky a lehátky (do vyčerpání), TV místností s barem, restaurací, sluneční terasou s výhledem na moře. Snadnou a pohodlnou dostupností obchodů, restaurací a celkově všeho, co zaručuje příjemnou dovolenou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588 517 035

Site Map

Italia

mobil  +39 328 3419 904

 

Česka republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901
tel. +420 588 517 035

IČO:43982565