Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

 

 

 

 

Sledujte nás na Facebooku!

Čekají tě fantastické slevy

 

 

 

Marina di Camerota   

 

 

Villaggio Delle Sirene  

 

Pláž 150m, písek místy s oblázky, pozvolný vstup do moře

Centrum cca. 1 km

Železniční stanice Pisciotta 12 km

Letiště Neapol 180 km (možnost transferu za poplatek)

Zábava disco bar v centru, Aquapark (Praia a Mare), lodní výlet, Pompeje, Vesuv, Capri.

Villaggio camping delle Sirene je moderní prázdninové středisko nacházející se ve velice příjemném prostředí. Komplex je obklopen středomořskou vegetací a blízké romantické pláže jsou omývány průzračným Tyrhénským mořem. Svou polohou, sportovním vybavením a bazénem je villaggio vhodné nejen pro rodiny, ale také pro skupiny sportovně založené.

Marina di Camerota má své kouzelné centrum, tak typické pro jižní Itálii, které láká turisty svými úzkými uličkami plnými obchůdků, cukráren, pizzerií a místních barů. Oblast je vhodná k potápění.

UBYTOVÁNÍ: je rozděleno na apartmány, které se nachází ve třípodlažní budově a volně ložené dřevěné a zděné bungalowy s venkovní terasou. Apartmány typu A jsou v přízemí a v prvním patře a apartmány typu B jsou ve druhém a třetím patře.

Apartmán typu A mono: pro 3/4 osoby je složen z obývací místnosti se třemi lůžky a s plně vybaveným kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením.

Apartmán typu B bilo: pro 4 osoby je složen z ložnice s manželským lůžkem, obývacího pokoje se dvěma lůžky. Vybavený kuchyňský kout se nachází na zastřešené terase, vlastní soc. zařízení.

Bungalow typu bilo: pro 4 osoby je složen z ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, předsíně, vlastní soc.zařízení. Vybavený kuchyňský kout je na zastřešené terase.

STRAVOVÁNÍ: vlastní v apartmánech s plně vybaveným kuchyňským koutem, nebo možnost využití obědu nebo večeře  v restauraci villaggia.

SLUŽBY A ZÁBAVA: komplex disponuje vlastním bazénem se slunečníky a lehátky, hřiště na volejbal, nově zařízené fit centrum, bar, restaurace. Slunečník na soukromé pláži, lehátko za příplatek, parkoviště uvnitř areálu.

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588 517 035

Italia

mobil  +39 328 3419 904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565