Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

 

Marina di Camerota  

 

 

Residence Bolivar  

 

Pláž 350m od pláže
Centrum 300m
Železniční stanice Pisciotta 12 km (na vyžádání odvoz do rezidence)
Letiště Neapol 180 km (možnost transferu)
Zábava archeol. Areál v Paestu, Amalfi, Pompeje, Vesuv, Capri, Aquapark 15 km
Rezidence Bolivar: je situovaná na velice příjemném místě. Vzdálená kousek od centra malebného městačka a zároveň nedaleko pláže. Dvoupatrové budovy jsou obestřeny středomořskou vegetací a většina apartmánů má přímý výhled na moře. Zeleň a klidné prostředí zaručují příjemně strávenou dovolenou.
UBYTOVÁNÍ: rezidence je úplně nová. Apartmány jsou vybaveny velice moderně. Při vybavení se kladl důraz i na sebemenší detaily, tak aby se v apartmánech klient cítil co nejlépe.
Apartmány v prvním a druhém patře mají balkon. Přízemní mají před apartmánem zelené prostranství s plastovým nábytkem. Všechny apt. mají vlastní soc. zařízení, TV, vybavený kuch. kout.
Apartmán Bilo pro 2/4 osoby složené z obývací místnosti s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnicí s manželským lůžkem.
Apartmán trilo pro 4 os. obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěma samostatnými lůžky.
Apartmán trilo pro 5 osob obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se třemi samostatnými lůžky.
Klimatizované apartmány ve druhém patře jsou na vyžádání za příplatek 10% z ceny
STRAVOVÁNÍ: vlastní v apartmánech s plně vybaveným kuchyňským koutem
SLUŽBY, ZÁBAVA: recepce, uzavřené parkoviště v areálu, nehlídané. Pláž pro klienty je veřejná, na vyžádání možnost pláže soukromé s plážovým servisem za příplatek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

 

Informace a rezervace:

 tel. +420 588 517 035

Site Map

 

 

 

Italia

mobil  +39 328 3419 904

 

 

Česka republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901
tel. +420 588 517 035

IČO:43982565