Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

 

Marina di Camerota  

 

 

Villaggio Blue Marine  

Moře 700m veřejná pláž, 2km soukromá pláž rezidence (zajištěn několikrát denně odvoz minibusem)

Pláž  písčitá místy s oblázky

Centrum – 1,5km Marina di Camerota

Železniční stanice Pisciotta 10km

Letiště: Neapol 180km (možnost transferu za poplatek)

Nové, moderní, sympatické prázdninové středisko s vlastním miniaquaparkem, obklopené středomořskou vegetací, vhodné pro náročnější klientelu.

UBYTOVÁNÍ:  přízemní řadové vilky, moderně a účelně vybavené, vsazené do pečlivě udržovaného parku bohatého na středomořskou vegetaci. Všechny apartmány mají: kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, TV se satelitem, klimatizaci.

Typ VILA VELIA  - ( MONO 2-4 osoby), obývací místnost s manželským lůžkem a odděleným kuchyňským koutem a s možností 3-4 lůžka, veranda.

Typ VILA PAESTUM – (MONO 3-4 osoby), malá vstupní místnost s lůžkem pro 1 osobu nebo s poschoďovou postelí pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, moderní kuchyňský kout, umístěný na zastřešené venkovní verandě.

Typ Vila SIRENE – (BILO 4-5 osob), ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěma samostatnými lůžky s možností 4-5 lůžka, moderní kuchyňský kout, umístěný na zastřešené venkovní verandě.

STRAVOVÁNÍ: vlastní s vařením v apartmánu s využitím plně vybaveného kuchyňského koutu, nebo v restauraci prázdninového střediska Blue Marine.

SLUŽBY A ZÁBAVA: celodenní a večerní animační program pro děti i dospělé s možností využití sportovních zařízení: stolní tenis, hřiště na minikopanou, volejbal, tenis. Vlastní bazén s tobogány, slunečníky a lehátky, venkovní bar, odvoz na pláž. Restaurace, recepce, parkoviště v areálu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588 517 035

Site Map

Italia

mobil  +39 328 3419 904

 

Česka republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901
tel. +420 588 517 035

IČO:43982565