Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sledujte nás na Facebooku!

 

 

 

Marina di Camerota  

 

 

Residence Baia Infreschi  

Pláž 500m, písek místy s oblázky, pozvolný vstup do moře

Centrum rezidence je v centru

Železniční stanice Pisciotta 12 km

Letiště Neapol 180km (možný transfer za poplatek)

Zábava disco bar v centru, Aquapark (Praia a Mare), lodní výlet do jeskyní, Pompeje, Vesuv, Capri.

Rezidence se nachází přímo v centru, turisty oblíbeného přímořského městečka Marina di Camerota. Od místního lodního přístavu s pěší palmovou promenádou, je rezidence vzdálená cca. 15 minut chůzí. Marina di Camerota má své kouzelné centrum, tak typické pro jižní Itálii, které láká turisty svými úzkými uličkami plnými obchůdků, cukráren, pizzerií a místních barů. Oblast vhodná k potápění.

UBYTOVÁNÍ: nová stavba, dokončená v červnu 2004. Jedná se o moderní, luxusní komplex , který svou strukturou a vybavením apartmánů připomíná toskánský styl. Rezidence disponuje dvěmi budovami. Každá z nich má 4 apartmány přízemní s malou teráskou a proutěným zahradním nábytkem (na vyžádání za příplatek) a 4 apartmány v prvním patře.

Apartmán typu BILO pro 2-3 osoby – je složen z kuchyně s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 1-2 osoby, ložnicí s manželským lůžkem a vlastním sociálním zařízením se sprchovým boxem, TV satelit, telefon. Doporučujeme maximálně pro 3 dospělé osoby.

Apartmán typu TRILO pro 4-5 osob – je složen z kuchyně s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 1-2 osoby, ložnicí s manželským lůžkem, pokojem se dvěma samostatnými lůžky a vlastním sociálním zařízením se sprchovým boxem, TV satelit, telefon.

STRAVOVÁNÍ: vlastní v apartmánech s plně vybaveným kuchyňským koutem, nebo možnost využití polopenze nebo plné penze v restauraci hotelu, který sousedí s rezidencí.

SLUŽBY A ZÁBAVA: komplex disponuje vlastním bazénem se slunečníky a lehátky, prostorem na cvičení u bazénu, zelení s tropickými rostlinami, prostorným, nehlídaným parkovištěm před rezidencí. Snadnou a pohodlnou dostupností obchodů, restaurací a celkově všeho co zaručuje příjemnou dovolenou.

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588517035

Italia

mobil  +39 328 3419 904

Česka Republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901

IČO:43982565