Hlavní stránka
Zpet

 

 

 

      S.Maria di Castellabate  

 

 Hotel Sonia

 

Moře hotel na pláži.

Pláž soukromá, písčitá s velmi pozvolným vstupem do moře.

Centrum v centru.

Železniční stanice Agropoli.

Letiště  Neapol 120 km (možnost  transferu z letiště).

Hotel Sonia je oblíbený především kvůli své poloze. Nachází se v centru městečka S. Maria di Castellabate a zároveň přímo na jedné z nejhezčích místních pláží. S. Maria di Castellabate je turisticky vyhledávaná lokalita. Je to jedno z nejhezčích a nejmalebnějších  městeček v jižní Itálii. Středověké centrum, úzké uličky, obrané věže, promenáda podél moře a okouzlující pohledy na celý Salernský záliv, dělají z tohoto městečka perlu Kampanie.

UBYTOVÁNÍ: Třípatrový hotel disponuje 38 elegantně vybavenými pokoji. Dvoulůžkové pokoje jsou s možností 3 a 4 lůžka a mají k dispozici: TV, přímý telefon, klimatizaci, trezor, minibar, vlastní sociální zařízení, fén, balkon nebo okno, které jsou s výhledem na moře nebo s výhledem do centra. Pokoje v podkroví jsou prostornější.

STRAVOVÁNÍ: Polopenze nebo plná penze. Snídaně kontinentální, formou bufetu. Oběd a večeře servírované složené ze dvou chodů, příloh a ovoce. Pití není zahrnuto v ceně.

SLUŽBY A ZÁBAVA: Recepce, restaurace,  jídelní sál, pláž s plážovým servisem (slunečník+1lehátko+1rozkládací křeslo na pokoj), soukromé parkoviště 100m od hotelu, které je pojištěné proti odcizení auta a jiným škodám na autě za poplatek (7€/den).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588 517 035

Site Map

Italia

mobil  +39 328 3419 904

 

Česka republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901
tel. +420 588 517 035

IČO:43982565