Hlavní stránka
Zpet

 

Palinuro    

 

  Residence Case Morfeo

 

Pláž 350m kamenitá nebo písčité s oblázky, veřejná nebo soukromá za poplatek

Centrum v centru Palinura

Železniční stanice Pisciotta 7 km

Letiště Neapol 180 km (autobusová linka z letiště 15€/osoba)

Zábava disco bar v centru, Aquapark (Praia a Mare), lodní výlet do jeskyní, Pompeje, Vesuv, Capri, Paestum, Amalfi.

Rezidence Morfeo je obklopena řadou typických italských obchůdků, pizzerií, barů, cukráren, protože se nachází v samém centru městečka Palinura. Tato oblast je známá nádhernou barvou moře, členitým pobřežím, přírodními jeskyně a místy vhodnými k potápění.

UBYTOVÁNÍ: turistický komplex složený z terasovitě uspořádaných samostatných apartmánů, které jsou velice elegantně a moderně zařízeny. Apartmány jsou rozděleny na mona, bila a trila a všechny mají: vybavený kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, vlastní sociální zařízení, TV, trezor, balkon nebo terasu, většina apartmánů s výhledem na moře.

Apartmán typu MONO pro 2 osoby – přízemní s teráskou, obývací místnost s manželským lůžkem, bez kuchyňského koutu, pouze jako BB

Apartmán typu BILO pro 2/4 osoby obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem.

Apartmán typu TRILO pro 4/5/6 osob - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěma samostatnými lůžky.

STRAVOVÁNÍ: vlastní v apartmánech s kuchyňským koutem. V baru rezidence možnost snídaně italského typu.

SLUŽBY A ZÁBAVA: recepce, bar se sluneční terasou s výhledem na moře, zona WiFi (za poplatek), parkoviště, prádelna na žetony. V centru Palinura je potápěčská základna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.kampanie.com

www.italiecestujeme.cz

Informace a rezervace:

 tel. +420 588 517 035

Site Map

Italia

mobil  +39 328 3419 904

 

Česka republika

Cestovní agentura Kampanie
Obornik, 37 Zábřeh 78901
tel. +420 588 517 035

IČO:43982565